We launch rocket and successfull
websites to the space.

⚡ Projekty

Aplikace pro výuku češtiny

Aplikace pro cizince, která právě přijela do České republiky, je speciálně navržena tak, aby jim pomohla rychle se naučit slovíčka, která budou potřebovat ve své profesi. Aplikace obsahuje velkou databázi slovíček a frází, rozdělenou do různých kategorií, jako je obchod, právo, finance atd. Uživatelé mohou vybrat svou profesi a naučit se slovíčka, která jsou pro ni důležitá. Kromě toho obsahuje aplikace interaktivní cvičení, jako jsou kvízy a překlady, které pomáhají uživatelům lépe zapamatovat si slovíčka. Aplikace také obsahuje audio nahrávky, které uživatelům pomáhají rozumět správné výslovnosti. Díky této aplikaci se cizinci mohou rychle a efektivně naučit slovíčka, která potřebují k úspěšnému vykonávání své práce v České republice.

Ve fázi vývoje

Webová stránka pro Taneční školu v Plzni

Naše webové studio Kosmoweb.cz se spojilo s tanečním studiem Uniqueplzen, aby vytvořilo profesionální a moderní webové stránky. Tyto stránky byly navrženy tak, aby představovaly taneční studio v nejlepším světle a poskytovaly uživatelům všechny potřebné informace o tanečních kurzech a událostech. Díky intuitivnímu a přehlednému designu je snadné procházet stránkami a najít potřebné informace. Kromě toho jsou stránky optimalizovány pro vyhledávače, takže se snadno nacházejí online. Spolupráce s Kosmoweb.cz umožnila tanečnímu studiu Uniqueplzen zlepšit svou online přítomnost a poskytnout svým studentům a fanouškům lepší způsob, jak se dozvědět o svých aktivitách.

Webové stránky společnosti REKOSAN

Pro společnost REKOSAN byly v krátké době vytvořeny webové stránky. Klient může upravovat obsah webových stránek a přijímat strukturované žádosti od zákazníků. Na webové stránky byl také přidán dotazník pro potenciální zákazníky.

Webové stránky pro ty, kteří vykupují automobily a jiná vozidla

Naše studio vytvořilo webové stránky pro společnost, která vykupuje různé typy automobilů. Výstupem jsou adaptivní webové stránky s možností upravovat obsah. Byla také implementována vícejazyčná funkce.

Webové stránky autopůjčovny v České republice s katalogem aut

Byly vytvořeny vícestránkové webové stránky půjčovny automobilů. Zvláštností byl katalog vozů s jejich podrobnými technickými parametry. Byla také přidána možnost upravovat obsah

Filmový festival Nový Ruský

Byly vytvořeny webové stránky pro ruský filmový festival, který se konal v České republice. K dispozici je také vícejazyčnost a možnost nákupu vstupenek online.A mnoho dalších...